Op zaterdag 31 december vond in sportpark Moerkensheide onze jaarlijkse oudejaarsreceptie plaats. Na enkele digitale edities konden we eindelijk weer fysiek klinken op een geslaagd jaar.
Met speeches van partijvoorzitter Sammy Mahdi, waarnemend burgemeester Lieve Van Lancker en titelvoerend burgemeester Vincent Van Peteghem keken we al even vooruit naar het belangrijke jaar 2023.

Ook werden de resultaten van de afdelingsverkiezingen bekendgemaakt. Bert Seynhaeve werd verkozen tot nieuwe afdelingsvoorzitter, Antoine Van Nieuwenhuyze als voorzitter van de senioren en Inge Temmerman als voorzitster van Vrouw en maatschappij binnen onze afdeling CD&V De Pinte-Zevergem.

Bert neemt de taak van afdelingsvoorzitter over van Ann Vandenbussche die de voorbije 4 jaar voorzitster was binnen onze afdeling en sinds vorig jaar schepen is binnen onze gemeente. Bedankt Ann voor het engagement! 

Enkele sfeerbeelden vind je hier terug.